banner_sub_01

O nas

Jesteśmy konsolidatorem usług hotelowych, oferującym dostęp do hoteli w całej Polsce w jednym systemie rezerwacyjnym. Nasza platforma przeznaczona jest zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Pomagamy uprościć procesy rezerwacyjne w hotelach nie tylko dla stałych partnerów, ale wspieramy też wydarzenia o charakterze konferencyjnym.

Dzięki naszemu doświadczeniu w sprzedaży online, dostarczamy niezwykle wydajne narzędzie do wyszukiwania i rezerwacji noclegów w Polsce w konkurencyjnych cenach.

konsolidator
b2b

Rozwiązania B2B i nie tylko

Dostarczamy kompleksowe rozwiązanie rezerwacji hotelowych. Nasz wyjątkowo przyjazny system rezerwacyjny umożliwia natychmiastowy dostęp do bazy danych hoteli pochodzących z wielu źródeł, prezentując wyniki w łatwy i przejrzysty sposób.

Naszym Partnerom umożliwiamy kilka możliwości dostępu do systemu rezerwacyjnego oraz różne modele finansowej współpracy, aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Znajdź i zarezerwuj

Zapewniamy dostęp do łatwego w obsłudze procesu wyszukiwania i rezerwacji pokoi hotelowych dostępnego zarówno na desktopie jaki urządzeniach mobilnych. Proces rezerwacyjny przeprowadza klienta od początku wyboru hotelu i pokoi do kroku płatności i potwierdzenia rezerwacji.

Dla naszych partnerów hotelowy zapewniamy wsparcie po stronie obsługi i serwisu wykonanych rezerwacji. Łatwo i szybko budujemy rooming listy i za pomocą odpowiednich alertów przypominamy o nadchodzących rezerwacjach.

booking_01
payment-gateway

Systemy i rozwiązania płatnicze

Procesy płatności i fakturowania w branży hotelarskiej podlegają obecnie zmianom napędzanym przez naszych klientów. Staramy się zapewnić odpowiednie rozwiązania, aby zoptymalizować obsługę płatności zarówno po stronie klienta korporacyjnego i hotelu.

Obsługa kart kredytowych, wirtualnych, elektronicznych przelewów bankowych i automatycznego fakturowania, stają się niezbędne w podróży służbowej.

© 2018 - 2019 Esempio Booking Engine